MAILBOW tarkvara

Avaleht > MAILBOW tarkvara

MAILBOW on e-maili postituse tarkvara, mis võtab turundajatelt kohustuse tegeleda tehniliste küsimustega.  

Tarkvara võimalused

Täpne sihtimine

Jõua oma sihtgrupini – e-maili turunduse selge siht on saata õigel hetkel õigetele inimestele õiget infot. MAILBOW tarkvara võimaldab teil valida oma sitrühma valimi erinevate listide ja lisa-andmete kaudu. Tarkvara registreerib piltide vaatamise ja linkide klikkimisi erinevate kontaktide lõikes ning annab raportites konkreetseid nimekirju, kelle poole on kohane pöörduda.

Personaliseeritud sõnumid ja RSS

MAILBOW e-maili turunduse tarkvara võimaldab saata väga personaalseid sõnumeid teie klientidele, sisaldades nime, emaili aadressi, kontoga seotud spetsiifilisi parameetreid - ehk kõike infot, mida te kliendi kohta teate ning mis võivad olla koguud välistest süsteemidest. Erinevad uuringud näitavad, et kirjad, mis sisaldavad ootuspärast sõnumit, mõjuvad/toodavat kasumist oluliselt paremini. MAILBOW tarkvara omab RSS liidest, mille kaudu on CSI saab lihtsalt andmeid võtta kolmandatest tarkvaradest. 

Veebipõhine tarkvara – ligipääs mistahest PC, MAC või Android/iPhone kaudu

MAILBOW e-mailiturunduse tarkvara on installeeritud meie serveritele. Kõik, mis on vajalik tarkvara kasutamiseks, on veebisirvijat jooksutav riistavara, nagu PC, MAC või nutitelefon. See kõik teeb oluliselt lihtsamaks andmete import/eksporti, kontaktide halduse, sõnumi sisu toimetamise, tulemuste analüüsi, ning aitab hoida kampaania saatmise lihtsa, kiire, mugava ja turvalise.

Võimalik ainult SAAS-teenusena, sest:

  • puuduvad täiendavad litsentsitasud (on vaid erinevad kuutasu põhised saatmise mahu paketid)
  • puuduvad kulud IT infrastruktuurile (tarkvara töötab MAILBOW serveritel)
  • puudub täiendab interneti ühenduse, backupi, mahu tasu
  • puuduvad tööjõukulud ja uuenduse kulud, installatsioon jne. (kõik kulud sisalduvad kuutasus)
  • tavapärane emailide saatmise kiirus on üle 1,5 milljoni emaili päevas

Pole vaja spetsiaalseid whitelistinguid, sest tarkvara lubab saata vaid tellitud kirju. 

Eeldame, et turundajad suudavad tõendada oma kontaktide nõusolekut saada kirju (opt-in). 
Aluseks on klientsus - esimese arve kuupäev või registreering kampaaniast, kodulehelt. (IP ja kuupäev)
 
MAILBOW kaudu on e-maili kampaaniaid võimalik välja saata digitaalse autoriseeringuga – DKIM.
Kasvavas spämmitulvas soovitame autentsuse tugevdamiseks kasutada piiratud autentseid emailiservereid – SPF.
(nõuab kliendilpoolset IT meeste sekkumist, pole alati tehniliselt otstarbekas).
 
Optimeeritud saatmise teekond ja tihedus vastab Eesti, Läti, Leedu, Ukraina, Poola, Venemaa, Soome, Rootsi, Malaisia, HongKongi, Singapuri, USA, UK, Saksamaa, Austria turu eripärale ja arvestab erinevaid olemasolevaid piiranguid. Neid arvestatakse meie meeskonna poolt koheselt, kui mõni piirang lisandub. Meie kliendid saadavad kirju üle 100 riigi. Peamiselt siiski kuni 40 riiki.

Automaatsed blacklistid (nõutud mõnedes riikides, legaalne turvalisus)

MAILBOW toetab ametlikke blackliste (nagu Austria Robinson list).
MAILBOW toetab ainult nõusolekuga emaili turundust. Ilma eelneva nõusolekuta Äriregistri ja/või Krediidiinfo andmebaasidele kampaaniate saatmisega me aidata ei saa, see oleks selge spämmi saatmine. Selleks on turul teised ettevõtted.

Lihtne ja loogiline kasutada

Igal sammul ümbritsevad sind abitekstid ja viited, kuidas sa saaksid tarkvara kasutada, et võimendada oma kampaaniate edukust. Tarkvara on arhitektuurilt objektipõhine ja seetõttu kergelt hoomatav oma loogiliste seosta kaudu. Oleme keskendunud pigem äriklassi nõudlikuma kliendi rahuldamisele, kelle vajadustel on soodumus tihti muutuda. Ekspertidele mõeldud peenhäälestused on tavakasutajatele varjatud. Erinevad kasutajate rollid teevad võimalikuks anda ligipääse süsteemile ka näiteks välistele kujundajatele või sisutoimetajatele.

Automaatme aadresside valideerimine ja duplikaat emailiaadresside puhastamine

Andmete importimisel süsteemi eemaldatakse kordusemaili aadressid. Süsteem kontrollib ka domeenide valiidsust, aegunud domeenidele kirju saata ei saa.

Põrkumiste haldus

Eristame ~180 erinevatpõrkumist, mis iseloomustab kontaktibaasi kvaliteeti, samuti toob see nähtavale erinevad muudatused, mis on toimunud erinevate kontaktidega. Katkised mailiaadressid eemaldatakse automaatselt saajate nimekirjast.

Igapäevane backup

Andmeteturvalisus on tagatud lisaks tehniliste maandustele ka igapäevaste backup-idega.

Tegevuste logi

Tarkvara hoiab logi iga kasutaja ja kontakti kõikidest tegevustest süsteemis leiduvate objektidega ja objekti andmete muudatustega. Taolise logi kaudu maandatakse kasutajate pahatahtlikkus ning saadakse väärtuslikku infot kontaktide käitumise kohta konkreetse kampaania kontekstis.

Statistiline analüüs

Tunne oma uudiskirjade lugejaid. Kasuta meie analüüsi vahendeid analüüsimaks oma lugejate huvisid teie toodete ja teenuste vastu, et teha kvaliteetsemat turundust. Leia ideaalne aeg, mil teha kampaaniate saatmisi, kui palju pilte on piisav, kui palju teksti on piisav, mis keeles nad räägivad, jne. Linkide jälgimise töövahend annab sulle teada, millisest sisust lugejad enim huvitatud on ja kes täpselt. Kasuta raporteid oma uudiskirjade kvaliteedi pidevaks tõstmiseks.
Täiendavalt pakume QlikView analüütika liidestust Eesti klientidele koostöös Infovara AS-iga.

Liidestused - API

MAILBOW omab API liidest, mille kaudu saab väline tarkvara vahetada andmeid CSI-ga. Enamlevinumateks liidestusteks on kodulehed, Facebooki kampaaniad, CRM-id, majandustarkvarad, analüütikatarkvarad.
Lisaks on CSI sees 4 lihtsat võimalust 5 minutiga liidestusvorme luua.

Küsi meilt e-kirja postituse tarkvara pakkumist - MIKARE CSI